„Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce dla studenta i doktoranta – komentarz praktyczny” – najnowsza publikacja pod red. Wojciecha Kiełbasińskiego i współautorstwa dr hab. Krzysztofa Koźmińskiego

Wojciech Kiełbasiński
07.02.2024

Z dumą informujemy o ukazaniu się książki z serii wydawniczej Komentarze & Linia orzecznicza Wydawnictwo C.H.Beck pt. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce dla studenta i doktoranta – komentarz praktyczny” pod redakcją r.pr. Wojciech Kiełbasiński – Of Counsel Kancelarii Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy, a zarazem Lidera praktyk: Prawo sportowe oraz Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz współautorstwa dr hab. Krzysztof Koźmiński – Partnera zarządzającego Kancelarii Jabłoński Koźmiński.

Publikacja stanowi komentarz do wybranych przepisów ustawy z 20.7.2018 r. ‒ Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 742 ze zm.), odnoszący się do praktycznych problemów związanych ze stosowaniem prawa.

Lista zagadnień, które zostały omówione w publikacji została sporządzona w oparciu o analizę kwestii prawnych, które w ciągu ostatnich lat były zgłaszane do Rzecznika Praw Studenta Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rzecznika Praw Doktoranta Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

Książkę zakupić można tutaj: https://www.ksiegarnia.beck.pl/22005-prawo-o-szkolnictwie-wyzszym-i-nauce-dla-studenta-i-doktoranta-komentarz-praktyczny-wojciech-kielbasinski

Autorzy

Wojciech Kiełbasiński
Of Counsel, Radca prawny+48 22 416 60 04wojciech.kielbasinski@jklaw.pl
dr hab. Krzysztof Koźmiński
Radca prawny, Partner zarządzający+48 602 359 329krzysztof.kozminski@jklaw.pl

Zobacz inne wpisy