Nawiązaliśmy współpracę z renomowaną belgijską kancelarią prawną Vlaemminck.law

dr Michał Jabłoński
27.05.2024

Z radością informujemy o podpisaniu Umowy o współpracy pomiędzy Jabłoński Koźmiński a renomowaną belgijską kancelarią prawną Vlaemminck.law! W świecie, w którym biznes nie zna granic, umiejętność sprawnego poruszania się po prawie krajowym i europejskim staje się kluczowa dla osiągnięcia sukcesu na Jednolitym Rynku.

Dostrzegamy dużą wartość w zapewnianiu naszym polskim i belgijskim Klientom dostosowanego do ich potrzeb wsparcia ze strony zespołu prawników z ogromnym doświadczeniem w prawie europejskim, polskim i belgijskim.

Tworzymy prawniczy one-stop shop kompleksowej obsługi prawnej m. in. w zakresie:

  • prawa UE,
  • doradztwa regulacyjnego,
  • prawa konkurencji,
  • prawa handlowego,
  • umów,
  • arbitrażu i sporów sądowych – nie tylko przed krajowymi sądami powszechnymi i arbitrażowymi, ale także przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Europejskim Trybunałem Praw Człowieka i instytucjami europejskimi.

Nasze Belgian Desk i Polish Desk będą pomagać Klientom we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie UE, m.in. zgodności z prawem krajowym i prawem unijnym, zawierania i wykonywania umów z belgijskimi i polskimi kontrahentami, rozpoczynania i rozwijania działalności gospodarczej w Polsce i w Belgii, a także, co nie mniej ważne, reprezentacji w arbitrażu oraz sporach sądowych, także przed sądami belgijskimi i unijnymi.

Ta nowa, ekscytująca współpraca została przypieczętowana podpisami dr Michała Jabłońskiego – Partnera Zarządzającego Jabłoński Koźmiński oraz Philippe’a Vlaemminck – Partnera Zarządzającego Vlaemminck.law.

Autorzy

dr Michał Jabłoński
Adwokat, Partner zarządzający+48 603 728 108michal.jablonski@jklaw.pl
dr hab. Krzysztof Koźmiński
Radca prawny, Partner zarządzający+48 602 359 329krzysztof.kozminski@jklaw.pl

Zobacz inne wpisy