JKLAW sponsors the team representing the University of Warsaw in the 31st edition of the VIS Moot arbitration competition

Michał Jabłoński, PhD
02.02.2024

Kancelaria Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy już po raz kolejny jest sponsorem drużyny studenckiej Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (WPiA UW) w prestiżowym międzynarodowym konkursie prawniczym Vis-Moot.

Dodatkowo, prawnicy naszej kancelarii wystąpią w roli arbitrów: Partnerzy zarządzający Kancelarii Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy – dr Michał Jabłoński oraz dr hab. Krzysztof Koźmiński, a także dr Łukasz Wydra – nasz ekspert z dziedziny arbitrażu.

Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot to coroczny konkurs drużyn reprezentujących uniwersyteckie szkoły prawnicze z całego świata. Tegoroczny konkurs odbędzie się w dniach 22-28 marca 2024 w Wiedniu.

W ramach przygotowań do konkursu drużyny studenckie rywalizują towarzysko z drużynami z innych krajów. Yesterday, i.e. 1 lutego 2023 r. nasza polska drużyna zmierzyła się z drużyną z Brazylii (Universidade de Brasília) w ramach symulowanego procesu.

Jako członkowie Polish Portuguese Chamber of Commerce to dla nas szczególna okazja na budowanie relacji prawniczo-naukowych pomiędzy podmiotami z Polski i Brazylii.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne pod adresem: https://www.vismoot.org/31st_vis_moot/

Authors

dr Michał Jabłoński
Advocate, Managing partner+48 603 728 108michal.jablonski@jklaw.pl
dr hab. Krzysztof Koźmiński
Attorney-at-law, Managing partner+48 602 359 329krzysztof.kozminski@jklaw.pl
dr Łukasz Wydra
ADVOCATE, PARTNER+48 22 416 60 04lukasz.wydra@jklaw.pl

See other posts