Awans w JKLAW – Patrycja Rejnowicz-Janowska Counselem Kancelarii Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy

Karolina Ptak
07.06.2024

Z dumą ogłaszamy awans adwokat Patrycji Rejnowicz – Janowskiej!

Miło nam poinformować, że Patrycja Rejnowicz – Janowska, dotychczasowa Senior Associate w Kancelarii Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy, została awansowana na stanowisko Counsela.

Patrycja jest adwokatem z bogatym doświadczeniem w obsłudze sporów sądowych i administracyjnych. Jest autorką licznych publikacji naukowych i cenionym szkoleniowcem i prelegentką na ogólnopolskich konferencjach naukowych. Jako wykładowczyni współpracuje z Uczelnią Łazarskiego w Warszawie, przekazując swoją wiedzę przyszłym prawnikom.

Patrycja specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie postępowania przed sądami i organami administracji, prawa nieruchomości, prawa budowlanego, prawa prasowego, ochrony dóbr osobistych oraz prawa lotniczego. Dodatkowo, rozwija swoje kompetencje jako mediator w sprawach biznesowych oraz cywilnych i gospodarczych.

Patrycja Rejnowicz – Janowska jest przykładem profesjonalizmu i zaangażowania, które przekładają się na sukcesy zarówno w sądzie, jak i poza nim. Jej awans to potwierdzenie wysokiej jakości pracy i zaufania, jakim darzą ją klienci oraz zespół Kancelarii Jabłoński Koźmiński i Wspólnicy.

Gratulujemy Patrycji tego znaczącego kroku w jej karierze prawniczej i życzymy dalszych sukcesów!

Autorzy

Karolina Ptak
Business Development & Marketing Manager, Dział wspierający+48 696 180 212karolina.ptak@jklaw.pl
Patrycja Rejnowicz-Janowska
Adwokat, Senior Associate+48 22 416 60 04patrycja.rejnowicz-janowska@jklaw.pl

Zobacz inne wpisy